Junior Účtovník/Účtovníčka pre Trend, Plus 7 dní a iné tituly spoločnosti News and Media Holding

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného človeka do tímu, ktorého baví účtovníctvo a dane, nebojí sa práce, je precízny, ale aj schopný si prácu zjednodušiť.

Čo čaká účtovníka v našej spoločnosti:
- Evidencia, vystavovanie, kontrola správnosti účtovných dokladov
- Účtovanie rôznych účtovných dokladov
- Podieľanie sa na príprave mesačnej, priebežnej a ročnej závierky
- Pripravovanie výkazov, analýz, správ, zostáv a reportov pre účely účtovné, daňové, štatistické

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom tíme.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli či Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil a notebook aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosťou.

Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je minimálne 2 ročná skúsenosť v oblasti účtovníctva. Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert

Počet rokov praxe

2

- Účtovníctvo ťa baví
- Excelu sa nebojíš
- Vzťah k precíznej práci a číslam
- Vnútorná motivácia učiť sa, byť aktívny a nebáť sa zmien
- Dôslednosť, iniciatívnosť a vysoká dávka samostatnosti

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Tuhárska
E-mail: poslať životopis
ID: 4024083  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac