Senior Digital Project Manager

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od odbornosti a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do digitálneho tímu najväčšej multimediálnej spoločnosti na Slovensku hľadáme posilu na pozíciu produktovo-projektového manažéra. Kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov. Pracovať bude na rozvoji digitálnych produktov, ktoré sú postavené na najmodernejších technológiách. Podieľajte sa spolu s nami na zlepšovaní takých silných značiek ako napríklad Trend, Plus 7 dní, Emma, Plus JEDEN DEŇ, či Centrum.sk.

Ideálny kandidát má silný programátorský background, cit pre projektové riadenie a rozumie správaniu sa užívateľov na weboch.

Náplň práce:
- Riadenie digitálnych projektov technologického zamerania naprieč produktovým portfóliom vydavateľstva
- Rozvoj bázy užívateľov online produktov
- Zvyšovanie interakcie/engagementu čitateľov našich webov na základe data based podkladov
- Príprava produktových zadaní (wireframov, diagramov) a ich následná realizácia s tímom developerov, analytikov a data scientists
- Sledovanie konkurencie a identifikácia nových business príležitostí
- Spolupráca s redakciami a s ďalšími oddeleniami spoločnosti na príprave, zmenách a fungovaní produktov

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíšte nám, prečo si myslíte, že ste ten pravý na túto pozíciu. Pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom. V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme vás kontaktovať a informovať o nasledujúcom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Skúsenosti s projektovým riadením
- Technické programátorské znalosti (JavaScript, CSS, HTML, PHP)
- Skúsenosti so SEO problematikou výhodou
- Znalosť Google Analytics výhodou
- Znalosť nástrojov ako Google Optimize, Hotjar vítaná
- Skúsenosti s JIRA, prípadne s iným nástrojom na projektové riadenie
- Kreatívne, no zároveň analytické myslenie
- Tímový duch a zodpovedný prístup k práci

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava
ID: 4011426  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac