HR Špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude stanovená na základe seniority vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ústretový a priateľský, baví ťa práca s ľuďmi, máš rád nové výzvy, chuť prinášať a realizovať nové nápady v oblasti ľudských zdrojov? Máš skúsenosti v HR? Ak áno, čítaj ďalej
Do nášho tímu hľadáme tímového hráča, ktorý/á by zodpovedal/a za:

• personálnu agendu spojenú s novými aj odchádzajúcimi kolegami, ako aj ich rozvoj a starostlivosť o nich počas práce u nás
• výberové procesy (návrh inzercie, komunikácia s kandidátmi a manažérmi, vedenie pohovorov, spolupráca s personálnymi agentúrami)
• spracovanie dochádzok a príprava podkladov pre mzdy
• správu benefitov (navrhovanie benefitov, správa ponuky benefitov, komunikácia s dodávateľmi)
• poskytovanie informácií prostredníctvom nášho firemného intranetu
• plánovanie a realizácia vzdelávacích aktivít
• podpora manažérov v pracovno-právnych otázkach a HR procesoch
• reporting

Využi príležitosť a staň sa súčasťou trojčlenného HR tímu a úspešnej mediálnej spoločnosti. Pozíciu zatiaľ obsadzujeme ako zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky, čo však nemusí byť prekážkou v následnej spolupráci.

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a prácu z domu, no s pravidelným chodením na pracovisko podľa potreby.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia, ekonómia, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

v oblasti ľudských zdrojov
1

Znalosť Zákonníka práce
Asertivita
Empatia
Tímový hráč, ktorý dokáže fungovať aj samostatne
Zodpovednosť
Dôslednosť
Schopnosť počúvať a čítať medzi riadkami
Komunikatívnosť a ústretovosť
Príjemné vystupovanie
Kreativita

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava
ID: 4009722  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac