Redaktor politiky pre PLUS 7 DNÍ

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOd 1100€/mesiac brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Týždenník PLUS 7 dní je najčítanejší týždenník na Slovensku. Čitateľom prináša správy z domova, zahraničia, showbiznisu a zaujímavé rozhovory. Do redakčného tímu týždenníka PLUS 7 dní hľadáme jedného redaktora so záujmom o politické dianie a ďalšieho so zameraním na kriminálne kauzy s politickým pozadím.

Vašou náplňou práce bude:
- Príprava vlastných materiálov z oblasti politiky, práca s onlinom a sociálnymi sieťami
- Zodpovednosť za pridelené rubriky v Plus 7 Dní
- Kompletné odovzdávanie rukopisov s titulkami, perexami, textami pod fotografie, výber vhodných fotografií
- Aktívna príprava na výrobu
- Písanie autorských článkov až po kontrolu obťahov vlastných materiálov
- Vyhľadávanie, budovanie a udržiavanie kontaktov potrebných na prípravu správ a analýz a spolupráca so zdrojmi pri príprave materiálov
- Podieľanie sa na plánovaní jednotlivých čísel a ich častí, produktov
- Zodpovednosť za pravdivosť a úplnosť informácií, ktoré pripravuje na uverejnenie v rámci zverených častí redakcie

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

U kandidátov hľadáme:
- Záujem o politické dianie na Slovensku
- Prehľad o spoločenskom dianí
- Skúsenosti s písaním
- Schopnosť písať štylisticky a gramaticky správne
- Kvalitu, jedinečnosť a proaktivitu
- Dôslednosť a precíznosť
- Dodržiavanie termínov
- Tvorivosť
- Zmysel pre detail
- Samostatnosť

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Tuhárska
E-mail: poslať životopis
ID: 4007389  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac