Online editor/ka webu iZáhradkár.sk

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ interné honoráre

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Online verzia iZáhradkár.sk najčítanejšieho slovenského mesačníka Záhradkár denne prináša praktické rady, tipy a návody, ako sa starať o záhradu, pestovať kvety, ovocie aj zeleninu. Nechýba odborné poradenstvo, možnosť pochváliť sa pestovateľskými úspechmi, recepty na spracovanie úrody či praktické foto- a videopostupy pre všetkých nadšených záhradkárov.

Do redakčného tímu časopisu Záhradkár hľadáme tímového hráča so zodpovedným prístupom k práci na pozíciu – online editor/ka –, pre ktorého je záhrada vášňou, má prehľad v pestovaní záhradných plodín, skúsenosti s písaním textov, ovláda prácu so sociálnymi sieťami (FB, IG) na úrovni ich spravovania a má všeobecný záujem o neustále sa vyvíjajúci online svet.

Hlavnou náplňou práce okrem iného bude:
• Výber a originálne autorské spracovanie tém zaujímavých pre čitateľov webu iZáhradkár.sk a mesačníka Záhradkár.
• Prinášanie nových podnetov, tém, inšpirácií a spôsobov riešenia úloh v rámci redakčného obsahu pre seba a pre tím.
• Tvorba a vyhľadávanie relevantného foto- a videoobsahu.
• Kompletná starostlivosť o obsah webovej stránky a sociálnych sietí titulu.
• Sledovanie a zabezpečovanie plnenia stanoveného plánu redakčných online cieľov.

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a prácu z domu, no s pravidelným zúčastňovaním sa na redakčných poradách.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli či Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil a notebook aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosťou.

Napíš nám, prečo si myslíš, že si tým pravým človekom na túto pozíciu a na posilnenie nášho redakčného tímu.
Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo/záhradná architektúra, žurnalistika, masmediálna komunikácia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Sociálne siete - pokročilý
Fotografovanie - základy
Foto / Video editácia - základy
Google Analytics - pokročilý

Tvorivosť a skúsenosti s písaním článkov – prax v médiách vítaná
Schopnosť písať štylisticky a gramaticky správne
Dôslednosť, precíznosť, organizovanosť
Digitálna a online orientácia
Zodpovednosť, disciplína, schopnosť dodržiavať dohodnuté termíny
Samostatnosť, no zároveň tímové myslenie
Časová flexibilita

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Tuhárska
E-mail: poslať životopis
ID: 3997392  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac