Account Manager a podpora pre Print reklamu

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10% z objemu dohodnutej inzercie. Finálna výška mzdy závisí od šikovnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii sa budete podieľať na predaji printových riešení pre mediálny dom NMH. Budete zodpovedať za plnenie obchodného plánu. Priamo komunikovať na dennej báze s kľúčovými obchodnými partnermi, mediálnymi agentúrami a navrhovať im optimálne stratégie, vedúce k úspechu ich klientov a mediálneho domu NMH. Úzko budete spolupracovať s produktovým a marketingovým oddelením.

Na pozícii Account Managera budete mať na starosti:
• Komunikáciu a budovanie vzťahov so zverenými klientmi
• Prípravu cenových kalkulácií a špeciálnych prezentácií pre klientov
• Analýzu potrieb klientov
• Informovanie klientov o novinkách a nových možnostiach na trhu
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Reporting

Úspešnému kandidátov ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

• Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
• MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
• Možnosť parkovať bycikel v našej byciklárni so sprchou
• Káva a čaje na pracovisku
• Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
• Relax zóny s časopismi
• Program Kolega odporúča kolegu
• VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max.
• Firemný mobil aj na súkromné účely

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Obchodné a komunikačné zručnosti
Selfmanažment
Vytrvalosť
Orientácia na výsledky
Ambicióznosť

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava
ID: 3973861  Dátum zverejnenia: 24.9.2020