Senior Digital Project Manager

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, na kvalitu si radi počkáme
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od tvojej odbornosti a schopností. Kvalitu sme ochotní adekvátne oceniť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk.
Do digitálneho tímu hľadáme posilu na pozíciu produktovo-projektového manažéra s technickým zameraním. Ponúkame ti možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov, ktorí sú inhouse. V tíme máme výborných developerov, s ktorými dokážeme realizovať ambiciózne plány. Interne sme si vyvinuli vlastný publisherský ekosystém v microservisnej architektúre. Používame najmodernejšie technológie (najnovšie PHP/symfony, AWS infra), rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Využi túto príležitosť a podieľaj sa spolu s nami na zlepšovaní takých silných značiek ako napríklad Trend, Plus 7 dní, či Plus JEDEN DEŇ.

Čo bude tvojou úlohou:
- Správa produktového portfólia a riadenie digitálnych projektov
- Úzka spolupráca s tímom developerov
- Sledovanie konkurencie a identifikácia nových produktových príležitostí
- Príprava produktových zadaní
- Monitoring kľúčových metrík reflektujúcich kondíciu produktového portfólia
- Tvorba kompetitívnych analýz
- Príprava technických špecifikácií, wireframov, prototypov a UML diagramov
- Navrhovanie zmien a vylepšení digitálnych produktov
- Spolupráca a komunikácia s redakciami a s ďalšími oddeleniami spoločnosti na príprave, zmenách a fungovaní produktov
- Podieľanie sa na štandardizácii a rozvoji procesov spoločnosti

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom tíme.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)
Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať a informovať o nasledujúcom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

prax na obdobnej pozícii je vítaná

- Programátorské znalosti (JavaScript, CSS, HTML, PHP)
- Znalosť Google optimize, prípadne znalosť Google analytics výhodou
- Skúsenosti s JIRA, prípadne iným nástrojom tohto typu
- Projektové riadenie a pochopenie produktov a našich zákazníkov (čitateľov)
- Kreatívne, no zároveň analytické myslenie
- Komunikatívnosť
- Tímový duch a zodpovedný prístup k práci

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Tuhárska
E-mail: poslať životopis
ID: 3929337  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac