Ekonomický redaktor pre týždenník TREND

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacOd 1000€ brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Týždenník TREND hľadá redaktora. Staňte sa aj Vy súčasťou najväčšieho mediálneho domu na Slovensku. Hľadáme kandidáta so záujmom o ekonomické/politické dianie.

Vašou náplňou práce bude:
- Sledovanie a navrhovanie aktuálnych tém
- Získavanie kontaktov na relevantných "hráčov"
- Spracovanie článkov

Ponúkame ti perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:

Podporujeme tvoje zdravie a ponúkame ti:
- Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
- MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Masáže na pracovisku
- Ovocné dni
- Káva a čaje na pracovisku

Chceš sa vzdelávať a rozvíjať? Ponúkame ti:
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách

Ak si chceš užiť extra komfort, ponúkame aj:
- Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
- Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
- Knižnice s časopismi v oddychových zónach
- Zľavy u obchodných partnerov
- Firemný mobil aj na súkromné účely
- Teambuildingy

Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U kandidátov hľadáme:
- VŠ vzdelanie ekonomického charakteru
- Žurnalistické zručnosti
- Analytické myslenie
- Samostatnosť
- Skúsenosti s písaním sú veľkou výhodou

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis
ID: 3805404  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac