Redaktor/ka pre Báječnú ženu

Bajkalská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ 100€ ďalšia odmena + interné honoráre

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Píšeš pútavo o ženách a pre ženy? Chceš byť súčasťou najčítanejšieho týždenníka?

Báječná žena hľadá redaktorku, ktorá prinesie svojim čitateľkám oddychové čítanie a zaujímavosti zo spoločenského diania. Jej hlavnou úlohou bude písať vlastné autorské články do printu a na web zena.sk. K článkom bude vyberať vhodné fotografie a tvoriť video obsah. Hľadáme redaktorku so skúsenosťami v médiách, ktorá má nos na dobré témy, vie ich samostatne spracovať a obohatí náš týždenník o jedinečné články.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ
Prispievame na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
K dispozícii budeš mať notebook a mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si tá pravá na túto pozíciu. Pošli svoj životopis s prehľadom autorských článkov a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Facebook - Základy
Instagram - Základy
Foto / Video editácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v médiách je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tvojou vášňou je písanie
- ovládaš spisovnú slovenčinu
- orientuješ sa v šoubiznise a na sociálnych sieťach
- máš nos na témy, ktoré zaujímajú ženské čitateľky
- máš základné zručnosti tvorby videa a jeho strihania

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3789120  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac