Data Scientist (Digital Product)

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V News and Media Holding denne analyzujeme tisícky dát súvisiacich s preferenciami a správaním sa užívateľov v online svete. Ich interpretáciou hľadáme nové vzorce a vylepšenia našich digitálnych produktov. Cieľom je zlepšiť ich tak, aby sme dokázali našim čitateľom poskytnúť čo najlepší užívateľský zážitok. A to najmä vo forme webu, ktorý im bude šitý na mieru. Preto hľadáme dátového vedca. Očakávame od neho, že bude prinášať návrhy podložené číslami na zlepšenie fungovania našich portálov. A že na základe nich zefektívnime monetizáciu digitálnych produktov. Kolega na tejto pozícii bude spolupracovať s vedením firmy, ktoré bude na základe jeho odporúčaní prinášať rozhodnutia pre biznis.

Aká bude tvoja rola?
- cielenie a personalizácia online obsahu čitateľom
- cielenie a personalizácia reklamného obsahu
- práca na AI/ML algoritmoch a ich úpravách pre potreby biznis aplikácií
- modelovanie publík a segmentov
- práca s programovacím jazykom Python a AWS tools (Athena, EC2, ECS, Lambda, S3, AML)
- práca s inhouse vyvinutou dátovou platformou – DON
- behaviorálna predikcia a patterny správania užívateľov
- interpretácia dát pre potreby jednotlivých oddelení
- štatistické spracovanie veľkých datasetov, ad-hoc analýzy

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom tíme.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Pokročilý

Ceníme si systematický, metodický a proaktívny prístup k riešeniu logických problémov. Hľadáme analytika, ktorému netreba zadávať úlohy. Dobrý dátový vedec sa dokáže sám motivovať, prichádza s dopytmi, aby dokázal kvalitne vykonávať svoju prácu. Hľadá riešenia a snaží sa firmu pochopiť ako celostný ekosystém. Vie identifikovať trendy, dôvody ich vzniku a prináša odporúčania, ako tieto trendy replikovať alebo obmedziť.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3734295  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac