2 200 - 2 900 EUR

Líder tímu konferencií

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

News and Media Holding hľadá LÍDRA TÍMU KONFERENCIÍ.

Ponúkame Vám príležitosť realizovať naše odborné konferencie pod značkou TREND a firemné podujatia, ktoré pripravujeme už viac ako 20 rokov. Pod záštitou TRENDu organizujeme viacero eventov, medzi ktoré patria:
- TREND Konferencie – odborné konferencie, ktoré sa tematicky zameriavajú na typické oblasti riadenia ako je HR manažment, TechTrendy, Smart City. Venujeme sa však aj vybraným odvetviam či témam ako Zdravotnícky manažment, Reality a development, Horeca manažment a iné.
- TREND business breakfast/brunch/afternoon – diskusné stretnutia osobností slovenského hospodárskeho a podnikateľského života.
- TREND TOP – odovzdávanie výročných cien týždenníka TREND za mimoriadne podnikateľské výsledky.
- Súťaž Právnická firma roka – firmou roka je vždy právnická kancelária, ktorej sa v hodnotenom roku podarila kľúčová alebo výnimočná transakcia.
- TREND Regata – športovo-spoločenské podujatie.
- CEIT & TREND Konferencie – séria odborných konferencií na témy: QRM Fórum a Smart Industry.

Hľadáme lídra, ktorý má ambíciu posunúť naše eventové produkty na novú úroveň. Zveríme Vám známe a zabehnuté eventy, a zároveň od Vás očakávame, že im dáte nový šmrnc po obsahovej stránke.

Je Vám blízke plánovanie a vynikáte v organizovaní eventov? Ponúkame Vám možnosť byť súčasťou kreovania a plánovania rôznorodých interných i externých eventov, kde budete mať na starosti produkciu od ich prípravy až po postprodukciu.

Máte „dobrý nos“ na inšpiratívnych speakrov? Účastníkom našich konferencií chceme zabezpečiť kvalitný zážitok, ktorý si budú pamätať a čerpať z neho pri svojej práci.

Ste biznisovo orientovaný? Zároveň hľadáme niekoho, kto má rád prácu s číslami, pretože súčasťou Vašej práce bude vytváranie biznis plánu, kontrola rozpočtu a následné vyhodnotenie úspešnosti eventov.

Vynikáte v riadení tímu ľudí, ktorých je potrebné zladiť do jedného celku? Budete mať možnosť koordinovať eventové oddelenie a inšpirovať svojich kolegov k dosahovaniu cieľov v oblasti príjmov pre svoje podujatia.

Kariéra na tejto pozícii predstavuje pravidelné stretnutia a jednania. Očakávame, že v komunikácii s ľuďmi ste osoba, ktorá komunikuje jasne a priamo a buduje priateľské a dlhotrvajúce vzťahy. Máme na mysli aktívnu komunikáciu s našimi redakciami, aj komunikáciu so zadávateľmi externých eventov.

Ak Vás zaujíma, ako sa organizujú a ako fungujú eventy vo veľkej mediálnej spoločnosti a máte reálne skúsenosti so samostatnou organizáciou eventov, veľmi radi sa s Vami osobne stretneme a porozprávame sa o možnosti stať sa Lídrom tímu konferencií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2200€ brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Ponúkame Vám perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:

Podporujeme Vaše zdravie a ponúkame Vám:
- Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
- MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Masáže na pracovisku
- Ovocné dni
- Káva a čaje na pracovisku

Chcete sa vzdelávať a rozvíjať? Ponúkame Vám:
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách

Ak si chcete užiť extra komfort, ponúkame aj:
- Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
- Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
- Knižnice s časopismi v oddychových zónach
- Zľavy u obchodných partnerov
- Firemný mobil aj na súkromné účely
- Teambuildingy

Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3-5 ročná skúsenosť so samostatnou organizáciou a produkciou eventov
- Analytické a systematické myslenie
- Biznis orientovaný prístup
- Veľmi dobré organizačné a plánovacie schopnosti
- Samostatnosť
- Veľmi dobrý time-management
- Vynikajúce komunikačné schopnosti
- Pozitívny a „can do“ prístup k práci
- Tímový hráč
- MS Office balíček na pokročilej úrovni

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19/B
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kostecká
Tel.: +421904932135
E-mail: poslať životopis
ID: 3713200   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 2200€ brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.