450 - 550 EUR

Jazykový redaktor/ka

Miesto práce
Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu jazykových redaktoriek hľadáme nového kolegu/kolegyňu. Jazykoví redaktori zodpovedajú za jazykovú správnosť všetkých redakčných textov. Upravujú ich z hľadiska jazykovej a formálnej správnosti v elektronickej podobe. Redigovať budeš rukopisy a články redaktorov z nášho vydavateľstva.

Ponúkame ti perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku, odborný rast, možnosť sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:

Chceš byť zdravý a fit? Radi to podporíme.
- Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
- MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Masáže na pracovisku
- Ovocné dni
- Káva a čaje na pracovisku
Chceš sa vzdelávať a rozvíjať? Radi to zariadime.

- Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
A ak chceš iba extra komfort, podporíme a zariadime to tiež.

- Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
- Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
- Knižnice s časopismi v oddychových zónach
- Zľavy u obchodných partnerov
- Firemný mobil aj na súkromné účely
- Teambuildingy

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý/á na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti s redigovaním textov
- Výborná znalosť slovenského jazyka
- Precíznosť, zmysel pre detail

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Tuhárska
E-mail: poslať životopis
ID: 3710293   Dátum zverejnenia: 4.7.2019