1 000 - 1 500 EUR

Ekonomický redaktor pre týždenník TREND

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Júl, August
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

News and Media Holding hľadá mladé novinárske talenty! Staň sa aj ty súčasťou najväčšieho mediálneho domu na Slovensku.
Hľadáme motivovaného absolventa s ekonomickým vzdelaním a so záujmom o domáce a zahraničné ekonomické dianie.

Tvojou náplňou práce bude:
- Sledovanie aktuálnych domácich i zahraničných ekonomických tém
- Kompilácie ekonomických dát
- Spracovanie článkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1000€ brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Ponúkame ti perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:

Podporujeme tvoje zdravie a ponúkame ti:
- Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
- MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Masáže na pracovisku
- Ovocné dni
- Káva a čaje na pracovisku

Chceš sa vzdelávať a rozvíjať? Ponúkame ti:
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách

Ak si chceš užiť extra komfort, ponúkame aj:
- Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
- Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
- Knižnice s časopismi v oddychových zónach
- Zľavy u obchodných partnerov
- Firemný mobil aj na súkromné účely
- Teambuildingy

Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U kandidátov hľadáme:
- Analytické myslenie
- Samostatnosť
- Tímového ducha
- Skúsenosti s písaním sú veľkou výhodou

Všetko ostatné ťa u nás naučíme.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19/B
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kostecká
Tel.: +421904932135
E-mail: poslať životopis
ID: 3692723   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1000€ brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.