2 000 - 2 400 EUR

Senior Finance Controller

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď ukázať svoj talent k nám a ovplyvni svojou prácou smerovanie najväčšieho mediálneho domu na Slovensku. Hľadáme motivovaného analytika so schopnosťou riešiť zaujímavé úlohy a vnútornou zanietenosťou pre prácu s číslami. Ak chceš získať reálnu skúsenosť ako sa cez čísla riadi biznis, pripravujú modely pre nové príležitosti, nakupujú a integrujú nové spoločnosti, optimalizujú náklady, tak príď pracovať pre spoločnosť News and Media Holding patriacej do skupiny Penta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Analytická práca a príprava finančných modelov pre podporu správnych biznis rozhodnutí
- Reporting finančných výsledkov a KPIs, príprava prezentácií
- Projekty zamerané na zlepšenie výkonnosti, úspory nákladov, akvizície a integrácie spoločností
- Príprava finančného plánu, sledovanie odchýlok, controlling
- Podieľanie sa na príprave stratégie spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2000 do 2400 € brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Ponúkame ti perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku, odborný rast, možnosť sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:

Chceš byť zdravý a fit? Radi to podporíme.
- Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
- MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Masáže na pracovisku
- Ovocné dni
- Káva a čaje na pracovisku

Chceš sa vzdelávať a rozvíjať? Radi to zariadime.
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách

A ak chceš iba extra komfort, podporíme a zariadime to tiež.
- Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
- Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
- Knižnice s časopismi v oddychových zónach
- Zľavy u obchodných partnerov
- Firemný mobil aj na súkromné účely
- Teambuildingy

Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je minimálne 3 ročná skúsenosť v oblasti finančného controllingu, analýz, finančného auditu, poradenských služieb v oblasti financií. Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické zameranie - ekonómia, financie, finančná matematika alebo audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo u teba oceníme?
- Výhodou je skúsenosť v niektorej z oblastí: finančná analýza, budgeting & forecasting, finančná matematika, programovanie
- Silné analytické a logické myslenie
- Pohotovosť a systematický prístup k riešeniu problémov
- Vnútorná motivácia učiť sa, napredovať a implementovať nové veci a zlepšenia
- Vzťah k precíznej práci a číslam
- Dôslednosť, iniciatívnosť a vysoká dávka samostatnosti
- Záujem o prácu s dátami a schopnosť analyzovať a spracovávať veľký objem dát

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Bajkalská 19B
83215 Bratislava

Kontakt

ID: 3690776   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 2000 do 2400 € brutto. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.