Fotoreportér/ka / paparazzi

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900€ + variabilná zložka vo forme odmien od 200€ vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší vydavateľský dom na Slovensku hľadá do svojho tímu nového fotografa, ktorý sa nebojí aj paparazzovať.

Vašou pracovnou náplňou bude vytváranie obrazového materiálu a realizácia fotografických akcií v tíme, ale aj individuálne.

Naučíte sa ako funguje newsroom a budete realizovať fotografické objednávky z oblasti politiky, regiónov, šoubiznisu alebo športu.

Očakávame, že budete:
- aktívne sledovať konkurenciu,
- pohotovo reagovať na dianie v teréne,
- prinášať vlastné témy,
- spolupracovať s tímom,
- ochotný zaskočiť či pomôcť svojim kolegom.

Ponúkame Vám perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:

Podporujeme Vaše zdravie a ponúkame Vám:
- Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
- MultiSport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
- Masáže na pracovisku
- Ovocné dni
- Káva a čaje na pracovisku

Chcete sa vzdelávať a rozvíjať? Ponúkame Vám:
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách

Ak si chcete užiť extra komfort, ponúkame aj:
- Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
- Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
- Knižnice s časopismi v oddychových zónach
- Zľavy u obchodných partnerov
- Firemný mobil aj na súkromné účely
- Teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

So životopisom nám, prosím, zašlite aj Váš motivačný list.
Ak pracujete na foto príbehoch a vlastných témach, napíšte nám, čo Vás z dlhodobého hľadiska motivuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúce skúsenosti z oblasti médií sú vítané, no nie sú podmienkou.
Požadované sú skúsenosti s fotením eventových akcií, reportáží a športových udalostí + aktívne sledovanie spoločenského života.
Dôležitá je práca s fotoaparátom a fotkou a silné zameranie na vizuálnu stránku, rovnako ako orientácia v teréne a sledovanie trendov na sociálnych sieťach.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis
ID: 3628141  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ + variabilná zložka vo forme odmien od 200€ vyššie