Junior web editor pre Plus 7 dní

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + variabilná zložka 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš začať kariéru v médiách? Redakcia Plus 7 dní ti ponúka možnosť vstúpiť do sveta žurnalistiky.
Hľadáme web editora, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- príprava textov/fotografií/videí pre online P7D
- preklápanie textov z printu
- správa Facebookovej skupiny

Úspešným kandidátom ponúkame samostatnú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku
Zľavy na produkty mediálneho domu pre teba i tvojich blízkych
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (ProCare)
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Firemné teambuildingové akcie
Jazykové vzdelávanie
Masáže na pracovisku
MultiSport karta (SPORT & WELLNESS)
Deň ovocia
Zľavy na Hej.sk a v lekárňach Dr. Max
Bike friendly spoločnosť

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie tvojho životopisu v slovenskom jazyku výhradne prostredníctvom profesia.sk. V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom
- komunikatívnosť
- iniciatíva a kreativita
- mediálna orientácia
- digitálna a online orientácia

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3542117  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + variabilná zložka 200€