Senior UI/UX Designer

Miesto práce
Bajkalská 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného webového dizajnéra. Takého, ktorý dokáže nielen vizuálne ohúriť čitateľov našich stránok, ale zároveň skĺbiť vizuálny zážitok s tým užívateľským. Sme otvorení odvážnym ideám, kreativite a novým UI trendom. Nebojíme sa byť prelomoví a chceme experimentovať. Máme skvelý developerský tím, ktorý dokáže zrealizovať všetky dobré nápady. Aj tie uletené - ak nás presvedčíš, že majú potenciál.

Nebudeš robiť žiadne béčkové webstránky pre malé e-shopy alebo online letáky do obchodných reťazcov. Tvoju prácu budú denne vídať státisíce Slovákov. V našom portfóliu totiž máme viac ako 20 online produktov z rôznych segmentov (spravodajstvo, šport, ženy, hobby, ekonomika), ktoré postupne redizajnujeme a neustále vylepšujeme. Radi ti dáme priestor na sebarealizáciu a rozhodne u nás nespadneš do stereotypu. Ak si trúfaš, nebojíš sa makať a chceš za sebou nechať kvalitnú prácu, pošli nám svoj životopis.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI
• redizajn existujúcich obsahových webov a v spolupráci s produktovým manažérom sa budeš podieľať na vytváraní wireframe-u a prototypu
• vytvárať a určovať UI štandardy pre jednotlivé online produkty
• navrhnúť a nakresliť požiadavky produktového manažéra poprípade navrhnúť iné riešenie jeho problému

Ktoré produkty budeš redizajnovať?
Autobild, Eva.sk, Život, Plus JEDEN DEŇ, Nový čas pre Ženy a mnohé ďalšie z nášho bohatého portfólia: https://www.newsandmedia.sk/produkty/

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1600€ + variabilná zložka mzdy

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom tíme, ktorý je vedený špičkovým odborníkom na online dizajn. Ak nás presvedčíš o svojich kvalitách, veľmi radi odmeníme tvoju snahu a „drive“ možnosťou zúčastňovať sa na najvychytenejších dizajnérskych konferenciách.

Ďalšie benefity:
Interné aj externé vzdelávanie
Zľavy na produkty mediálneho domu
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (ProCare)
Jazykové vzdelávanie
MultiSport karta
Masáže počas pracovnej doby
Vysoká dynamika a inovácie
Firemné teambuildingové akcie
Lístky do kina a divadla
Bike friendly spoločnosť
Deň ovocia

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo oceníme:
Porozumenie užívateľského správania sa na webe, skúsenosti s digitálnymi technológiami a s tvorbou obsahových webov, prehľad v najnovších UI trendoch, samostatnosť, proaktívny prístup k práci a zmysel pre humor :). Vítané sú skúsenosti s projektovým riadením, wireframingom a prototypingom. Znalosti nástrojov ako JIRA, Confluence, Zeplin, Invision či Sketch sú veľkou výhodou.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly pluska.sk, wanda.sk, Žena.sk, sarm.sk, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Miháľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3493867   Dátum zverejnenia: 23.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600€ + variabilná zložka mzdy