Redaktor/ka pre zahraničné správy

Miesto práce
Bajkalská 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od tvojej seniority a od tém, ktoré budeš prinášať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Horúce aktuality, vyzývavý šoubiznis a kuriozity z celého sveta. Ako redaktor zahraničného oddelenia Plus JEDEN DEŇ budeš každodenne vyhľadávať a spracovávať práve takéto druhy správ. Zaujímavé, vtipné, ale aj dramatické a tragické. Bulvárne spracovanie článkov, ako na webe, tak aj v printe, ti umožní posunúť medze vlastnej kreativity. Pracujeme v tíme, no vďaka najmodernejším analytickým nástrojom si vieš v reálnom čase sledovať, ako sa darí tvojím nápadom, a máš tak šancu vyniknúť v mladom redakčnom kolektíve. Z hľadiska spracovania a výberu tém ide o žurnalistiku hravú a súťaživú, ale súčasne podloženú faktami a dôveryhodnými informáciami, ktoré musíš vedieť nájsť, selektovať a vyberať.
Hľadáme kolegu, ktorý je pripravený na prácu aj počas víkendov a sviatkov.

FIREMNÉ AKCIE
Najobľúbenejšie sú teambuildingy, ktoré si organizuje každé oddelenie, športové dni a dni zdravia.

LÍSTKY DO KINA, DIVADLA ...
Vďaka naším partnerstvám máme voľné vstupy na zaujímavé podujatia.

VZDELÁVANIE
Jedným z našich cieľom je mať tých najlepších z najlepších, preto podporujeme kurzy a školenia. Alebo sa chceš zlepšiť v angličtine? Počas pracovnej doby prebiehajú jazykové kurzy.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia alebo sa zrelaxujú priamo počas pracovnej doby na masáži s fyzioterapeutom. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. Ovocné utorky a štvrtky, kedy sú v kuchynkách misy plné ovocia. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Pošli nám tvoj životopis prostredníctvom profesia.sk spolu s dvoma spracovanými bulvárnymi zahraničnými témami (jedna šoubiznisová, druhá je na tebe), o ktorých si myslíš, že by sa na Pluska.sk čítali. Kompletne s titulkom, perexom, fotkou, prípadne linkom na video.
V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmédiá, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš prehľad o udalostiach v zahraničnom spravodajstve a šoubiznise
- si zručný/á v práci so sociálnymi sieťami
- máš základy editovania obrázkov a videí a skúsenosť s CMS
- výborná slovenská gramatika
- samostatnosť a zodpovednosť

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3378429  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac