Redaktor/ka zahraničia v Plus JEDEN DEŇ

Miesto práce
Bajkalská 19, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prehľad v zahraničnom dianí? Chuť písať o bulvárnych témach? Chceš prispievať do dennej výroby Plus JEDEN DEŇ? Tak nám pošli životopis.
Tvojou náplňou práce bude:
Vyhľadávane, tvorba a spracovanie autorských materiálov so zameraním na udalosti zo zahraničného spravodajstva. Výroba obsahu sa vzťahuje na spracovanie vlastného obsahu, agentúrneho obsahu a jeho implementácie do webovej a printovej podoby, tj. spracovanie titulku, perexu, samotného textu podľa stanovených štandardov, práca s videoobsahom.
Správa profilov Plus JEDEN DEŇ.
Ako redaktor budeš v prípade potreby pracovať aj večer alebo cez víkend.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900€ + variabilná zložka

Čo ti ponúkame?
Zľavy na produkty mediálneho domu pre teba i tvojich blízkych
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (ProCare)
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Účasť na konferenciách
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Jazykové vzdelávanie
MultiSport kartu
Masáže počas pracovnej doby
Deň ovocia
Vysokú dynamiku a inovácie
Firemné teambuildingové akcie
Bike friendly spoločnosť
Zľavy v lekárňach Dr.Max a v obchode Hej.sk

Pošli nám tvoj motivačný list a životopis prostredníctvom profesia.sk. Chceme vedieť, prečo chceš u nás pracovať.
V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš prehľad o udalostiach v zahraničnom spravodajstve a šoubiznise.
Máš prirodzený záujem o dianie v zahraničí.
Máš záujem zdokonaľovať sa v obore a učiť sa nové veci.
Si zručný/á v práci so sociálnymi sieťami.
Máš základy editovania obrázkov a videí a skúsenosť s CMS.
Máš tímového ducha.

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly pluska.sk, wanda.sk, Žena.sk, sarm.sk, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Miháľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3378429   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900€ + variabilná zložka