Ovládaš GTM a GA? Buď súčasťou najväčšieho mediálneho domu!

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1400€ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do News and Media Holding hľadáme GTM kolegu, ktorý nám dokáže otvoriť nové obzory pri práci s dátami a zároveň ich vie aplikovať do praxe. Hľadáme analytika, ktorý bude schopný cez čísla vyrozprávať príbeh, ktorým pomôže ostatným lepšie pochopiť to, čo im dáta hovoria a prečo sú pre ich konkrétne potreby dôležité.

Ceníme si systematický, metodický a proaktívny prístup k riešeniu logických problémov. Hľadáme kolegu, ktorý si vie nájsť a nastaviť úlohy sám. Dobrý dátový analytik sa dokáže sám motivovať, prichádza s dopytmi, aby dokázal kvalitne vykonávať svoju prácu. Hľadá riešenia a snaží sa firmu pochopiť ako celostný ekosystém. Vie identifikovať trendy, dôvody ich vzniku a prináša odporúčania, ako tieto trendy replikovať alebo obmedziť. Na základe jeho odporúčaní budeme prinášať rozhodnutia pre vedenie firmy.

Ak funguješ podľa týchto princípov, budeme vďační, ak nám zašleš svoj životopis. Tešíme sa na stretnutie.

Úspešnému kandidátovi ponúkame prácu, pri ktorej sa nebude nikdy nudiť a pri ktorej sa vždy niečo nové naučí
Stabilnú pozíciu v jednom z najväčších mediálnych domov na Slovensku
Zľavy na produkty mediálneho domu
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (ProCare)
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Jazykové vzdelávanie
Masáže na pracovisku
MultiSport karta (SPORT & WELLNESS)
Deň ovocia
Vysoká dynamika a inovácie
Firemné teambuildingové akcie
Bike friendly spoločnosť

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie tvojho životopisu v slovenskom jazyku výhradne prostredníctvom profesia.sk. V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - expert

Počet rokov praxe

2

• Znalosť Google Tag Manager - expert
• Google Optimize – pokročilý
• Proaktívny prístup k práci
• Schopnosť pracovať po tlakom
• Orientácia v digitálnom/online segmente
• Schopnosť rýchlo absorbovať nové poznatky

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, ale aj hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, FIT štýl, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly Aktuálne.sk, wanda.sk, Žena.sk, glanc.sk, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Miháľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3314600   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400€ + variabilná zložka