Data Engineer / BigData Analyst

Miesto práce
Ružinovská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Data engineer zodpovedá za získavanie, spracovanie a vizualizáciu dát, ktoré slúžia pre potrebu rozhodovania vo vnútri spoločnosti, ako aj pre potrebu zefektívňovania online produktov. Je súčasťou Big Data tímu, ktorého úlohou je vývoj a implementácia BigData riešení v online produkcii spoločnosti NMH. Úspešný kandidát musí mať silné analytické schopnosti a vedieť pracovať samostatne. Bude formulovať hypotézy a interpretovať ich kolegom. Aktívne spolupracovať s oddelením vývoja na zbieraní a auditovaní nameraných dát.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI:
• Tvorba pravidelných a ad-hoc analýz pre potreby spoločnosti
• Definovanie KPI BigData projektov, sledovanie ich plnenia a návrh na ich zlepšenie
• Posudzovanie kvality vstupných dát s ohľadom na očakávaný výstup
• Aktívne navrhovanie pre uplatnenie zlepšení v rámci firmy využitím BigData vstupov alebo výstupov

Úspešnému kandidátovi ponúkame prácu, pri ktorej sa nebudete nikdy nudiť a pri ktorej sa vždy budete mať možnosť niečo nové naučiť.
Stabilnú pozíciu v jednom z najväčších mediálnych domov na Slovensku.

BENEFITY:
Zľavy na produkty mediálneho domu pre Vás i Vašich blízkych
Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (ProCare)
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Jazykové vzdelávanie
MultiSport (SPORT & WELLNESS)
Deň ovocia
Vysoká dynamika a inovácie
Firemné teambuildingové akcie
Bike friendly spoločnosť

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku výhradne prostredníctvom profesia.sk. V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Google Analytics - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Schopnosť rýchlo absorbovať nové poznatky
• Proaktívny prístup
• Schopnosť pracovať po tlakom
• Skúsenosti s dátami v rámci online marketingu alebo publishingu
• Znalosť Google Tag manager
• R - výhodou

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, ale aj hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, Pekné bývanie, FIT štýl, hobby tituly Záhradkár, Poľovníctvo & Rybárstvo a ďalej online tituly Aktuálne.sk, wanda.sk, Žena.sk, glanc.sk, ale aj online služby ako Totalmoney.sk, centrum.sk a množstvo ďalších.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
Einsteinova 25
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Majtánová
E-mail: poslať životopis
ID: 3213315   Dátum zverejnenia: 12.10.2017