Personalista/mzdár

Newport Group, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2.5.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej agendy v účtovnom programe
- mzdové účtovníctvo
- príprava a odosielania mesačných výkazov a hlásení
- spracovávanie personálnych a mzdových údajov zamestnancov
- spracovávanie pracovných ciest zamestnancov
- evidencia stravných lístkov
- riadenie a zabezpečovanie archivácie výstupov
- vykonávanie kontroly dochádzky a uzávierky dochádzky v IS
- spracovanie ročného zúčtovania dane
- evidencia práceneschopnosti, OČR-spolupráca so sociálnou poisťovňou
- vystavovanie potvrdení o príjmoch zamestnancov zo závislej činnosti
- údržba personálnej databázy a osobných spisov zamestnancov pracujúcich
na pracovný pomer v papierov aj elektronickej forme
-spracovávanie pracovno-právnych dokumentov
-elektronické zasielanie prihlášok, odhlášok, zmien do sociálnej poisťovni a zdravotných poisťovní
-archivácia osobných spisov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500€ (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

- Inšpiratívne pracovné prostredie
- Otvorený prístup
- Flexibilný systém benefitov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov spĺňajúcich požadované kritériá, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika, mzdy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti personalistiky, spracovania miezd a pracovného práva
- profesionalita, zodpovednosť, samostatnosť, diplomacia
- diskrétnosť a lojalita
- presnosť, spoľahlivosť a flexibilita
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- koncepčné myslenie
- proaktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a prinášať nové trendy v personalistike

Spoločnosť Newport Group ponúka svojim klientom komplexnú starostlivosť v oblasti vzdelávacích kurzov a tréningov v rôznych odvetviach. Cieľom našich služieb je pomôcť partnerom zveľaďovať a rozširovať najmä odbornú zdatnosť a efektivitu ich zamestnancov. Uchádzačom o zamestnanie ponúkame zvýšenie odborných a kvalifikačných predpokladov pri vstupe na trh práce s cieľom získať im vhodné uplatnenie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Lazaretská 23
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Hutta
Tel.: +421910686081
E-mail: poslať životopis
ID: 3641074   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500€ (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)