Grafik

Newport Group, a.s.

Miesto práce
Staré Grunty 264, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ak si padneme do grafického oka, tak aj hneď :)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 brutto; možnosť dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kreatívne grafické výstupy pre reklamné účely
• DTP zalomenia grafických výstupov pre médiá
• Infografiky a iné požiadavky na grafiku pri tvorbe obsahu
• Tvorba grafických návrhov, vyhotovovanie grafiky podľa požiadaviek, návrhy oznámení, pozvánok a rôznych iných produktov

• Inšpiratívne pracovné prostredie
• Otvorený prístup
• Flexibilný systém benefitov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť
• tímová práca
• estetické cítenie, schopnosť pochopiť požiadavky
• kreatívne myslenie
• zmysel pre detaily
• znalosť grafických a multimediálnych aplikácií a webových systémov

Spoločnosť Newport Group ponúka svojim klientom komplexnú starostlivosť v oblasti vzdelávacích kurzov a tréningov v rôznych odvetviach. Cieľom našich služieb je pomôcť partnerom zveľaďovať a rozširovať najmä odbornú zdatnosť a efektivitu ich zamestnancov. Uchádzačom o zamestnanie ponúkame zvýšenie odborných a kvalifikačných predpokladov pri vstupe na trh práce s cieľom získať im vhodné uplatnenie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Lazaretská 23
811 09 Bratislava
ID: 3459574   Dátum zverejnenia: 30.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 brutto; možnosť dohody