Poradíme Vám?

Office Manager, Asistent/ka jednatele - skvělá příležitost!

NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.

Místo práce
Mařákova 263/3, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc- Odměny na konci roku dle výsledků práce a firmy. - Ostatní benefity dle dohody.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění chodu základní administrativy (příprava podkladů pro mzdy, komunikace s dodavateli, komunikace s účetní kanceláří);
- Příprava podkladů pro fakturaci, odesílání faktur;
- Objednávky servisu našich vozů, řešení pojistných událostí;
- Školení nových pracovníků na informační systém firmy;
- Asistentská činnost pro jednatele;
- Různorodé úkoly související s provozem firmy;
- Komunikace s kolegy z regionálních poboček;
- Občasné pracovní cesty za kolegy na Slovenskou centrálu;
- Organizace teambuildingů;
- Zajištění chodu kanceláře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost kariérního růstu díky rychlému rozvoji firmy;
- Možnost rychle získat mnoho zkušeností / uplatnit dosažené zkušenosti;
- Placené vzdělávací kurzy dle výběru (jazyky, dovednosti);
- Občasné služební cesty na Slovensko, případně do Maďarska;
- Možnost organizovat si z velké části práci sám;
- Služební počítač, služební telefon;
- Možnost půjčování služebního vozu;
- Částečná možnost home office.

Informace o náboru

Pracovníka/pracovnici hledáme do naší centrály na Praze 6.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nejedná se o zprostředkování práce. Pracovníka hledáme do naší struktury.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročily
Microsoft Excel - Mírně pokročily

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pořádkumilovnost;
- Organizační schopnosti;
- Schopnost dodržovat termíny;
- Analytické uvažování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická skupina start-up firem jménem NEWMAN. Zabýváme se dodávkami agenturních pracovníků do výroby a dále poskytujeme služby outsourcingu výroby, kontroly kvality, procesního mapování a jiné specializované práce pro firmy z různých sektorů výroby.

Působíme v Česku, na Slovensku a plánujeme rozvoj také do Maďarska a Polska. Můžete být součástí naší expanze a naučit se obrovské množství nových dovedností.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001.

www.newman-pa.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4170780  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc