Inžinier kvality v Budapešti

NEWMAN Personnel Agency Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Od 2 500 EUR/mesiacPreplatenie dopravnýcn nákladov, vysoká FIX odmena a bonusy, prenajatý byt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riešiť ciele, ktoré sa týkajú hlavne kvality so zákazníkom,
- Zodpovednosť za úloly od vedenia firmy,
- Komunikovať s vedúcimi zmenami a so zákazníkmi,
- Sledovať KPI,
​- Koordinovať ľudí a plánovať ciele.​- riadenie, monitorovanie a kontrola činností súvisiacich s kvalitou výroby,
- Implementácia programov kvality, zlepšovanie procesov,
- Riešenie nezhôd, nápravných a preventívnych opatrení, reklamácií,
- Vykonávanie interných auditov,
- Komunikácia so zákazníkom a oddeleniami naprieč spoločnosťou,
- Práca na zaujímavých projektoch

- Kariérny rast,
- Preplatenie dopravných nákladov,
- Vysoká odmena a bonusy,
- Možnosť prenajatého bytu ZADARMO v Budapešti.

Pošlite svoj životopis na [email protected] alebo sa zaregistrujte TU:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plechových dielov automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
IATF 16949 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

​- Spoľahlivosť, pracovitosť, komunikatívnosť, precíznosť,
​- Dobré organizačné schopnosti,
​- Otvorenosť novým výzvam,
​- Schopnosť riešiť problémy,
​- Dobrý time-management,
​- Znalosť metrológie,
​- Skúsenosti s riadením tímu,
​- Systematickú prácu,
​- Znalosť metód analýzy koreňových príčin problémov (napr. 5 WHY, ISHIKAWA),
​- Znalosť metód riešenia problémov (napr. 8D, QRQC),
​- Znalosť LEAN,
​- Vodičský preukaz skupiny B,
​- Anglický jazyk B1 a slovenský alebo maďarský jazyk,
​- MS Office - pokročilý,
​- Znalosť ISO 9001 a IATF 16949 - základy.​

Sme personálna a pracovná agentúra, špecializujeme sa na automobilový priemysel a strojárstvo.
Dodávame pracovníkov zo Slovenska a Maďarska. Najčastejšie pozície, ktoré od nás zákazníci požadujú sú: Operátor výroby, Montér, Zvárač, Zámočník, Skladník a ďalšie.
Našou prednosťou je rýchlosť dodania pracovníkov a ich kvalita.

Naše služby poskytujeme formou štandardného sprostredkovanie zamestnania alebo formou dočasného pridelenia zamestnancov.
Ďalej sa zaoberáme službami v oblasti manažmentu kvality - Control & Rework a Interim Management.

Sme transparentné, pravidelne auditovaná spoločnosť. K zákazníkom aj zamestnancom sa správame maximálne seriózne. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001: 2015.
Pôsobíme po celom Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4791598  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac