Záhradný architekt (junior)

NEWGARDENDESIGN s. r. o., ateliér GuldanArchitects

Miesto práce
Búdkova, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
ŽIVNOSŤ - mesačný paušál/ prípadne absolventská stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ateliér GuldanArchitects a spoločnosť NewGardenDesign,s.r.o. hľadá kolegov krajinných architektov do projekčného tímu.
Projekčná činnosť v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, návrhy, skice, 3D vizualizácie, podklady pre hlavného architekta. Starostlivosť a podpora projekčného tímu (komunikácia s hlavným architektom, zabezpečenie podkladov od klienta, vypracovanie cenových kalkulácií, kontrola). Reporting hlavnému projektantovi o uskutočnených činnostiach v dohodnutých časových intervaloch. Príprava materiálov pre klienta (tlač, podklady,…)Príprava materiálov pre realizačné oddelenie. Administratívne práce: kopírovanie, tlač, vybavovanie emailov, zaisťovanie agendy pre komunikáciu s klientom a dodávateľmi, dohľad nad dodržiavaním termínov, asistencia pri príprave workshopov.

Práca počas celého roka, aj v zimnom období. Možnosť kariérneho rastu, práca na zaujímavých developerských projektoch, účasť na architektonických súťažiach, dynamické a kreatívne prostredie, práca v mladom kolektíve. Preplatená dovolenka 20 dní do roka.

Portfólia sú nutnou podmienkou. Vaše portfólia nám zasielajte na email: info@newgardendesign.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.2.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradná a krajinná architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Adobe Photoshop - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívna osobnosť, schopná samostatnej práce, schopná pracovať pod časovým stresom, tímový hráč, nadšenie pre prácu, ochota učiť sa nové veci, komunikatívnosť, loajalita. Vysoké pracovné nasadenie.

Ateliér krajinnej architektúry GuldanArchitects vedie úspešný autorizovaný krajinný architekt, ktorý má vo svojom portfóliu desiatky projektov privátnych záhrad, strešných záhrad, terás, návrhov a realizácií zelene verejných priestorov, administratívnych budov, návrhy parkov, je držiteľom niekoľkých cien Záhrada roka a Detail roka a tiež nominantom prestížnej ceny za architektúru CEZAAR 2014. Ateliér GuldanArchitects spolupracuje s mnohými kvalitnými architektonickými ateliérmi.
NewGardenDesign,s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa návrhom a realizáciou záhrad, terás, zelených striech a dovozom a predajom exkluzívneho záhradného nábytku a doplnkov do exteriérov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

NewGardenDesign, s.r.o
Palisády 37
811 03 Bratislava
www.guldanarchitects.com, www.newgardendesign.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eugen Guldan, PhD.
Tel.: 0948412332
E-mail: poslať životopis
ID: 1686656   Dátum zverejnenia: 6.2.2018