Obchodný manažér

Newcastle Reality s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníčku/spolupracovníka, ktorí majú blízko k obchodu, prípadne pracovali v podobnom odvetví. Máme radi ľudí, ktorí hľadajú spôsoby „ako sa to dá“ namiesto „to bude problém“. Ľudí, ktorí budú oddaní našej vízii a budú ochotní ísť za každou zmysluplnou príležitosťou. Neustále hľadajú spôsob ako sa posúvať. Zapájajú sa a prispievajú k zlepšovaniu procesov, sú inovatívni a neboja sa zmien.

Vašou hlavnou úlohou bude identifikovať potreby našich klientov, spájať dopyt s ponukou a efektívne reflektovať. Toto vyžaduje dobré komunikačné a analytické schopnosti a schopnosť rýchlo reagovať na potreby klienta. Zdieľanie získaných poznatkov s tímom na pravidelných stretnutiach a dodržiavanie systému práce. Máme stanovené postupy a systémy, ktoré nám zabezpečujú efektivitu a kvalitu.

U nás máte vytvorené zázemie a plnú podporu. Poskytujeme útulné priestory ktoré sú k dispozícii 24/7. Plné vybavenie pre potreby výkonu práce je samozrejmosťou.
• Marketingová podpora, či už vo forme topovanej inzercie, billboardov alebo reklamných spotov v rádiu je pre nás živnou pôdou. Rozumieme filozofii „daj a dostaneš“ a preto je u nás podpora na prvom mieste.
• Chápeme, že pracovný a osobný život by mali byť v rovnováhe. Ponúkame flexibilné pracovné hodiny a možnosť práce z domu, aby ste mohli lepšie zosúladiť svoje pracovné a osobné potreby.
• Podporujeme otvorenú komunikáciu, zdieľanie nápadov a rešpektovanie jedinečnosti každého spolupracovníka.
• Veríme v spravodlivé odmeňovanie za vašu prácu a prínos vo firme. Okrem nadštandardných platov ponúkame aj výkonnostné bonusy a provízie, ktoré odrážajú vaše úspechy.
• Okrem iného máme aj super šéfa.

Pridajte sa k nášmu tímu a spolu formujme budúcnosť kvalitného realitného trhu s prístupom, ktorý nám i Vám otvorí dvere k nekonečným možnostiam a rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, obchodný duch, obchodné zručnosti, chuť učiť sa nové veci.

Pred štyrmi rokmi sme boli len očosi via ako značka. Začínali sme ako snílci s odvahou ísť vlastnou cestou. A podarilo sa nám to. Vybudovali sme systém, ktorý nielenže úspešne konkuruje na trhu, ale je absolútne jedinečný. Neustále hľadáme spôsob, ako sa posúvať a rásť.
Tak by sa dala stručne charakterizovať naša spoločnosť.
ID: 4778034  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac