Operátor v elektrovýrobe - Otvárame prevádzku v Trenčíne! Nástupný bonus 600€ !

NEWAYS SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.3.2023
Od 955 EUR/mesiacReálna možnosť zárobku viac ako 1.000€ (rôzne bonusy a príplatky nad rámec Zákonníka práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si manuálne zručný a máš chuť sa učiť, môžeš byť práve ty tým správnym kandidátom! Môžeš byť aj absolvent! My ťa zaškolíme na našej prevádzke v Novej Dubnici a radi ťa medzi sebou privítame.

Práca Operátora v elektrovýrobe je zameraná na montáž káblov / káblových zväzkov a zahŕňa nasledovné činnosti:

- príprava kabeláže
- blankovanie a krimpovanie – strojné, ručné
- letovanie – káblov, konektorov
- montáž, demontáž a opravy káblových konektorov
- vyväzovanie káblových zväzkov
- ručná montáž elektro častí
- orientácia v technickej dokumentácii
- práca v dvojzmennej prevádzke

Na jednotlivé činnosti sú zadelení operátori podľa predošlých skúseností, príp. získaných zručností počas zaškoľovacieho procesu v spoločnosti.

• Nástupný bonus 600 €
• 13. plat
• Prítomnostný bonus
• Príspevok na cestovné
• Kvartálne odmeny
• Príplatky nad rámec Zákonníka prace
• Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku
• Každoročná valorizácia miezd
• Pracovná zmluva do kmeňového stavu
• Perspektívny vývoj a rast spoločnosti
• Stravovanie vo vlastnej jedálni
• Príjemné pracovné prostredie a mnohé ďalšie

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme telefonicky len vybraných uchádzačov.
* prijatý uchádzač sa najprv zaučí v Novej Dubnici a po zaučení bude jeho miesto výkonu práce Trenčín, bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predošlá prax s výrobou káblov a káblových zväzkov výhodou, nie podmienkou
- manuálna zručnosť, jemná motorika rúk
- elektrotechnické vzdelanie výhodou
- práca je vhodná aj pre absolventov, ženy aj mužov
- stačí chuť a vôľa pracovať, ostatné sa dá získať počas zaškoľovacieho procesu

NEWAYS SLOVAKIA, a.s. je skúseným dodávateľom elektrotechnických služieb na medzinárodnom trhu a je členom skupiny Neways, ktorá patrí medzi TOP 5 lídrov na európskom trhu v oblasti EMS (Electronic Manufacturing Sevices).
Výrobky spoločnosti sa používajú v rôznych odvetviach priemyslu – v polovodičovom, medicínskom, automobilovom priemysle alebo v rôznych iných priemyselných inštaláciách.
Neways má sídlo v Brainport Eindhoven, ktorý sa považuje za jeden z top európskych technologických centier. Neways má prevádzky v Holandsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Číne a v USA a celkovo zamestnáva okolo 2700 pracovníkov.
Neways Slovakia má dve prevádzky v Novej Dubnici a zaoberá sa osádzaním dosiek plošných spojov, montážou káblov a high-tech káblových zväzkov a kompletných elektrických riadiacich panelov a skríň.
Za rok 2015 bol NEWAYS SLOVAKIA, a.s. vyhodnotený ako VÝZNAMNÝ EXPORTÉR SLOVENSKEJ REPUBLIKY a v súčasnosti patrí medzi najväčšie holandské spoločnosti aktívne na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4481594  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac