Prevádzkový manager

NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Máj 2024
1 800 EUR/mesiacnástupný plat od 1 800 EUR/mesiac, podľa schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Personálny management – vedenie, výber, hodnotenia, rozdelenie pracovných úloh zamestnancov centrály spoločnosti.
  • Správa prevádzkových, nájomných a poistných zmlúv – príprava podkladov, evidencia, obeh dokladov.
  • Príprava podkladov pre vystavenie/zmeny bankových záruk.
  • Spolupráca pri otváraní nových prevádzok –  koordinácia.
  •  Komunikácia so štátnymi inštitúciami, úradmi.
  •  Odsúhlasovanie prijatých faktúr, kontrola úhrad.
  •  Kontrola dodržiavania relevantnych zákonov a nariadení.
  •  Správa vozového parku.
  •  Všeobecné administratívne činnosti.

  • zamestnanecká zľava na nákup oblečenia
  • 5 dní dovolenky naviac
  • práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti módy
  • školenia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii/v oblasti management

Počet rokov praxe

3

NEW YORKER je úspešná módna spoločnosť pre mladých zastúpená po celom svete s viac ako 1100 pobočkami v 47 krajinách a neustále napreduje.
S tímom viac ako 19 000 zamestnancov kráčame s dobou a vážime si priateľskú spoluprácu.
Vďaka našej vášni pre módu, našej spontánnosti a rýchlosti sa nám darí byť už viac ako 40 rokov neoddeliteľnou súčasťou sveta módy.
Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 4788316  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac