Vedúci/a zmeny - NEW YORKER - Trnava - City Arena

NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 067 EUR/mesiac1067 € = 850 € brutto + 100 € variabilná zložka mzdy + 117 € príplatok za 2 odpracované víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ módu a máš v nej prax? Vedieš alebo si viedol/a tím zamestnancov? Chceš sa zdokonalovať v komunikácii a v práci v obchode? Poď pracovať do našej predajne City Arena Trnava.

Nepremeškaj túto príležitosť a staň sa aj ty našou súčasťou.

Ponúkame:
- plat až do 1121 € v hrubom + obratové prémie + stravné lístky v hodnote 4,50 € za odpracovanú zmenu
- veľmi zaujímavú zamestnaneckú zľavu na nákup oblečenia
- prácu v jednej z najväčších stabilných celoeurópskych módnych spoločností
- možnosť rozvoja zručností a schopností
- 5 dní dovolenky naviac (po odpracovaní dvoch rokov a do veku 33 rokov)
- firemený vianočný večierok

Očakávame:
- potrebná skúsenosť s vedením zamestnancov
- zručnosti v plánovaní dochádzky a zmien
- zodpovednosť, motivácia a snaha o rozvoj zamestnancov
- potrebná prax v oblasti fashion
- záujem o zákazníkov a o komunikáciu s nimi
- chuť pracovať s tovarom a s pokladňou

Tešíme sa na tvoj životopis a motivačný list.
- obratové prémie
- zamestnanecká zľava na nákup oblečenia
- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti módy
- možnosť kariérneho rastu
- firemný vianočný večierok

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi

Počet rokov praxe

1

NEW YORKER je úspešná módna spoločnosť pre mladých zastúpená po celom svete s viac ako 1100 pobočkami v 47 krajinách a neustále napreduje.
S tímom viac ako 19 000 zamestnancov kráčame s dobou a vážime si priateľskú spoluprácu.
Vďaka našej vášni pre módu, našej spontánnosti a rýchlosti sa nám darí byť už viac ako 40 rokov neoddeliteľnou súčasťou sveta módy.
Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4475990  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac