Brigádnik/čka - NEW YORKER - Trenčín - OC Laugaríco (Pomocný pracovník)

NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 € / hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigádnik/čka na dohodu (brigády) pre Trenčín - OC Laugarício - základná zložka mzdy 3,50 € / hod. brutto + príplatky za odpracované víkendy v zmysle Zákonníka práce.

Pre posilnenie nášho tímu hĺadáme k najbližšiemu možnému termínu pomocné sily (muž/žena) s časovou flexibilitou. Pre pobočku do Trenčína OC - Laugarício.

Náplň práce:
-dohliadať na poriadok na predajni-obsluha zákazníkov
-presun tovaru podľa pokynov

stabilná spoločnosť, mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.7.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

- veľmi dobré pozorovacie schopnosti
- samostatnosť

Do budúcnosti so značkou New Yorker

New Yorker je so svojimi viac ako 1000 pobočkami v 40 krajinách jedným z najväčších, celoeurópsky operujúcich podnikov v oblasti módy. Silné vlastné značky a všestranné kolekcie pre generáciu, s orientáciou na módny trend lifestyle sú zárukou nášho úspechu.
Tento úspech je založený predovšetkým na tvorivých zamestnancoch, konajúcich profesionálne a angažovane, so zmyslom pre tímovú orientáciu a inováciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NEW YORKER Slovakia, s. r. o.
Cintorínska 7
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: NEW YORKER Slovakia, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3420697   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 € / hod. brutto