Social media manažérka/manažér

New School Communications s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoje úlohy:

Kreatíva a vytváranie obsahu na sociálne siete

Komunikácia s klientom

Vytváranie social media stratégií

Výhody práce u nás

Práca na veľkých a zmysluplných projektoch pre klientov zo súkromného a verejného sektora

Podiel na zisku agentúry pre seniorných zamestnancov

Sedenie v Jurkovičovej Teplárni v projekte SKY PARK

Preplatenie telefónu, office či internetu

A samozrejme, mladý a dynamický kolektív!

Ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj CV na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme človeka, ktorý:

  • Má aspoň 1 rok skúseností z marketingu alebo PR, ideálne na pozícii social media manažéra
  • Miluje sociálne siete a pozná najnovšie trendy
  • Dodržiava deadlines a je systematický
  • Je kreatívny a má cit pre dizajn

New School Communications je rýchlo rastúcou komunikačnou agentúrou so zameraním na digitál a PR. Aj keď sme vznikli len na jeseň 2020, už dnes máme desiatky klientov spomedzi TOP firiem a inštitúcii a pracuje u nás viac ako 20 ľudí.
ID: 4793117  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac