Можливість для людей з України
Logo NEW ID s.r.o.

Kuchár/kuchárka Penzión PANDA ***

NEW ID s.r.o.

Miesto práce
Slnečná 3, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup do práce je možný ihneď.
1 700 - 1 900 EUR/mesiacMzda je nástupná, v prípade vyššej kvalifikácie a skúseností je možné dohodnúť osobitné mzdové podmienky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Príprava denného menu a a'la carte
​Príprava raňajkového menu alebo raňajkových bufetových stolov
​Pro-zákaznícka orientácia
​Objednávky tovaru
​Príprava jedál na akcie + cenové kalkulácie
​Udržiavanie hygieny a hygienických noriem na pracovisku
​Pravidelná inventúra skladov
​Všetky ostatné náležitosti spojené s prácou kuchára​

​Bezplatné ubytovanie (vlastná izba) a strava.
​Zabezpečený pitný režim počas pracovnej doby.
​Príspevok na pracovné oblečenie.
​Mladý kolektív.
​Stabilné a dlhodobé zamestnanie.
​Istota práce aj počas pandémie (máme aj donáškovú službu).​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

​Dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, vysoký dôraz na hygienu, chuť učiť sa nové veci, uchádzač nemusí byť vyučený v odbore, stačia skúsenosti na pozícii kuchára a samozrejme je vítaná aj kreativita :)
​Aktívny vodič vítaný, nie podmienka.​

Sme rodinný penzión s reštauráciou s 28 ročnou tradíciou. Ubytovacia kapacita je cca 45 osôb a štýlová reštaurácia má kapacitu zhruba 60 miest. Hosťom je k dispozícii aj vyhrievaná terasa 40 miest. Konferenčná sála pre 60 osôb. Naša prevádzka sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, neďaleko Spa & Aquaparku Turčianske Teplice. Ponúkame zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy s dlhodobou tradíciou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Igor Dobrota
Tel.: +421905356211
E-mail: poslať životopis
ID: 4808151  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac