Výkonná asistentka / Executive Assistant

NEW HOUSE, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kde si bola doteraz?…Presne toto musí vyjsť z našich úst, aby sme sa pre teba rozhodli!

Tvoje hlavné pracovné činnosti:
- organizácia, manažment stretnutí
- vítanie návštev, starostlivosť o návštevy
- aktívna komunikácia s partnermi za účelom manažovania pracovných ciest, stretnutí, návštev a pod. (doprava, rokovacie miestnosti, presuny a pod., príprava podkladov k stretnutiam, prezentov a pod.)
- administratívne práce spojené s plynulým chodom kancelárie majiteľov/partnerov spoločnosti
- triedenie, spracovanie, zakladanie písomnej a elektronickej pošty, vybavovanie korešpondencie
- vedenie pokladne
- kopírovanie a scanovanie materiálov, prepisovanie textov, vytváranie prehľadov a tabuliek podľa požiadaviek nadriadeného, korekcia zmlúv
- vybavovanie telefonátov a komunikácia s klientmi
- príprava zápisov z porád
- vykonávanie denných úloh v zmysle pokynov nadriadených
- príprava podkladov k fakturácií ako aj k mzdovému hodnoteniu

Myslíš si, že si tá pravá? Veríš si? Si ambiciózna? Máš energie na rozdávanie?
Chceš vedieť čo ti vieme ponúknuť my? Tak daj o sebe vedieť a pozvi sa na pohovor sama! :)

Svoje životopisy s fotografiou zasielajte na email: [email protected] . Súčasťou musí byť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy - alebo využite možnosť zaslať životopis cez profesiu nižšie. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre nás sú dôležité najmä: vynikajúce komunikačné zručnosti, empatia, všeobecný ekonomický prehľad, zručnosť v práci s PC, maximálna časová flexibilita a lojalita.

Spoločnosť NEW HOUSE, s.r.o. sa zaoberá výstavbou rodinných domov a realitnou činnosťou. Sme tím odborníkov s dlhoročnými skusenosťami v oblasti predaja, prenájmu, developingu, výstavby a financovania nehnuteľností. V roku 2018 sme vybudovali pobočku v Trenčíne. Máme veľké skúsenosti s predajom rezidenčných nehnuteľností a zameriavame sa najmä na exkluzívny predaj a prenájom nehnuteľností. Za našou prácou a výsledkami stojí tím zodpovedných ľudí, ktorí ku svojej práci pristupujú s vášňou, oddanosťou a nadšením.
ID: 3847631  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac