Fyzioterapeut/ka

Neurofyzionet, spol. s r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici FYZIOTERAPEUT/KA pro výkon ambulantní fyzioterapie na pracovištích Brno, IBC, Příkop 8 a v Chrlicích, Chrlické nám. 2 s vysokoškolským bakalářským nebo magisterským vzděláním, práce je vhodná i pro absolventy. Po dohodě možnost zkrácené pracovní doby.

Jsme středně velké nestátní zdravotnické zařízení poskytující specializovanou ambulantní péči v oboru neurologie a rehabilitace na několika pracovištích v okresech Brno-město, Brno-venkov, Blansko a Břeclav od roku 1993.

Spolupracujeme smluvně se všemi zdravotními pojišťovnami.

Na pozici Fyzioterapeut/ka požadujeme:

Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání

Znalost práce na PC

Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapie

Výhodou bude, pokud jste absolvoval/a:

Kurz Měkkých a mobilizačních technik nebo jiný certifikovaný kurz.

Co vám můžeme nabídnout:

dobré platové ohodnocení,

25 dnů dovolené,

sick days,

mobilní telefonní tarif zdarma,

penzijní a životní připojištění,

masáže,

věrnostní program,

jazykové kurzy,

možnost osobního růstu - placené volno při účasti na seminářích, příspěvek na semináře,

příspěvek 2000,- ročně na pracovní oděvy.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3494703  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc