HR Consultant

Neumann Consulting s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacOd 1200 eur. Horná hranica základného platu reflektuje tvoje doterajšie skúsenosti a vedomosti. A tiež formu uväzku. K platu prislúcha navyše variabilná, kvartálna zložka platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena nášho "hiring machines" tímu.
Ak je recruitment, marketing a employer branding to, čo ťa zaujíma, čítaj ďalej, verím, že ťa ponuka zaujme:)

#joinourteam

- zastrešovanie agendy celého výberového procesu (inzercia, aktívne vyhľadávanie, pohovory, ponuka práce...)
- aktívna komunikácia s uchádzačom aj klientom
- venujeme sa najmä technickým a finančným pozíciam/ profilom
- udržiavanie vzťahov s hiring manažérmi
- podpora rôznych aktivít (marketing, kreatíva, blog, prípadne obchod)

- extra dovolenka navyše

- kombinované pracovisko (HO+ office)

- príjemné pracovisko a super tím!

- multisport karta
- kvartalná variabilná zložka platu (v závislosti od tvojich výsledkov)
- v piatky pracujeme do 15.00

Ďakujeme za Vašu reakciu, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozície s priamym kontaktom so zákazníkom

Počet rokov praxe

2

  • multitasking, schopnosť pracovať súčasne na viacerých projektoch
  • aktívna angličtina, resp. nemčina je podmienkou
  • prax na pozícii Recruitera/ HR Konzultanta vítaná, nie je však podmienkou. Radi ťa naučíme všetkému potrebnému. Potrebujeme aby si bol/ bola komunikatívna, hľadal/a riešenia
  • reálna schopnosť sa veľmi rýchlo učiť, a najmä sa správne pýtať
  • hľadáme sympatickú, empatickú, dynamickú, multifunkčnú osobnosť.
  • na pozícii je možné pracovať TPP alebo polovičný úväzok
  • nástup 1.7.2024, resp v priebehu júla

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4822790  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac