Akvizičný obchodník/obchodníčka

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu Akvizičný obchodník/obchodníčka obsadzujeme pre nášho klienta, najväčšiu e-commerce platformu v rámci CEE.

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý sa stane súčasťou jedného z najsilnejších B2B akvizičných tímov v atraktívnom segmente. Vítané sú skúsenosti z predaja riešení a služieb.

- samostatné vytváranie databázy, vyhľadávanie a oslovovanie vhodných klientov

- komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi telefonickou, osobnou, ale aj online formou

- konzultácie obchodných a technických možností

- prezentácia produktu, riešenie problémov

- spolupráca s Bussiness Development a Implementačným tímom

Spolupráca na pracovnej pozícii je formou SZČO, počas prvých štyroch mesiacov je však možnosť trvalého pracovného pomeru.

Variabilná zložka na pracovnej pozícii je 700 eur pri splnení základného cieľa, výška odmeny nie je zastropovaná.

- voľné dni nad rámec stanovený zákonom (9 dní)

- možnosť práce z domu, flexibilná pracovná doba

- budget na vlastné vzdelávanie, kurzy angličtina a interný systém vzdelávania

- Multisport príspevok, odmena za odporúčanie nového kolegu

- firemné eventy

Zaujala Vás pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom počas 1. kola pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

akvizícia

Počet rokov praxe

2

- aktívne skúsenosti s cold calling

- relevantné obchodné skúsenosti, aspoň 2 roky

- komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti

- záujem o obchod, e-commerce a marketing

- samostatnosť a zvládnutý time management

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavlína Lovas Pallerová
Tel.: +421948102241
E-mail: poslať životopis
ID: 4805412  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac