Technik údržby pre elektro zariadenia

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu Technik údržby pre elektro zariadenia obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v chemickom priemysle. Pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má prax na obdobnej pozícii, osvedčenie o odbornej spôsobilosti - §23 vyhl. č. 508/2009 Z.z., vodičský preukaz B a anglický jazyk výhodou.

Náplň práce:
- zabezpečenie spoľahlivosti elektro zariadení na pridelenej skupine výrobných jednotiek
- hodnotenie efektivity plánu údržby s ohľadom na dosahovanú spoľahlivosť
- návrh plánu preventívnej údržby
- analýza zlyhania a definícia nápravných opatrení na elektro zariadeniach
- definícia rozsahu investičných projektov a ich technická podpora
- presadzovanie princípov efektívnej údržby v CAPEX a OPEX činnostiach

- 13. plat + motivačné odmeny
- príspevky na šport, relax a kultúru
- palivové karty
- 3 dni voľna navyše
- bohatý vzdelávací program
- firemné jasle a škôlka
- a mnohé ďalšie

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

starostlivosť o elektro zariadenia, servisný technik, revízny technik

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - §23
- aktívny vodič (B)
- anglický jazyk (B1)
- prax na obdobnej pozícii

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4517779  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac