Можливість для людей з України

Servisný technik

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiacod 1300 eur a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta s minimálne 2 ročnou praxou z oblasti údržby/ inštalácie strojov vo výrobnom prostredí.
Pozícia predpokladá cestovanie vrámci EU (najčastejšie Nemecko/ Taliansko/ Francúzsko/ Británia) cca 2 týždne v mesiaci. Spoločnosť zabezpečuje komplexné úvodné školenia.
- pracuje sa iba od PO-PI, víkendy vždy na SVK
- inštalácia a údržba strojov vo farmaceutickom priemysle

- 13. plat
- cestovanie iba letecky
- kompletne zabezpečená preprava a hotelové bývanie spoločnosťou
- ďalšie finančné bonusy
- školenia
- 2 týždne v mesiaci home office

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis alebo sa informujte o podrobnostiach pozície emailom/ telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a chuť veľa cestovať
- ochota občasne cestovať na centrálu v Trenčíne (raz mesačne cca)
- samostatnosť
- elektro vyhláška nie je nutná, je výhodou
- anglicky alebo nemecky jazyk na úrovni B1

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4252785  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac