Konštruktér

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac+ 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickom segmente.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre juniornejších uchádzačov (pokojne aj absolventov VŠ), avšak so skúsenosťou s prácou v 3D CAD SW, ideálne s Creo/ Solid edge, avšak pokojne aj s iným 3D CAD SW. Komunikatívna angličtina podmienkou.

- práca s technickou doikumentáciou
- návrh a úprava výkresov a kusovníkov podľa dokumentačného systému
- zlepšovanie a aktualizácia mechanických výkresov podľa požiadaviek
- dokumentácia výsledkov
- zabezpečenie zberu, analýzy a interpretácie nákladových a výkonnostných dát

– flexibilný pracovný čas
– možnosť home office 5x do mesiaca
– 13. plat
– 10 dní voľna naviac
– 37,5 hod. týždenný pracovný čas

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom, za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na detail
- technické vzdelanie
- skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie
- skúsenosť s 3D CAD SW

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4235027  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac