Testovací inžinier

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta/ ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je výrobná spoločnosť – globálny líder v oblasti výroby priemyselných klimatizácií a záložných zdrojov.
Hľadáme kandidáta/ku s relevantnou praxou v oblasti testovania koncových výrobkov. Elektrotechnická spôsobilosť §22 nutná. Budete pracovať v tíme NPI (New product introduction) a venovať sa testovaniu prototypov záložných zdrojov. Preto ak by ste sa chceli podielať na testovaní nových produktov, táto pozícia by Vás mohla zaujať.

- spracovanie a vyhodnotenie vykonaných testov
- testovanie prototypov (záložných zdrojov) v súlade s platnými normami a štandardmi
- príprava testovacích plánov
- zodpovednosť za dodržanie zhody v testovaní

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13.ty plat
- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- flexibilný pracovný čas
- možnosť HO 5x do mesiaca

Zaujala Vás pracovná pozcícia? Zašlite nám svoje CV v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov/ky, ktorí budú najviac spĺňať kritériá stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Testovací inžinier/ Elektrotechnický inžinier/ Špecialista testovania koncových zariadení

- orientácia na detail
- vyhláška 22
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4158391  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac