Koordinátor zákaziek s aktívnou NJ

Neumann Consulting s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou (ideálne čím skôr)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac+13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu *Koordinátor zákaziek a objednávok* obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu, výrobno obchodnú spoločnosť.

Ak vám nie je cudzí SAP, Excel a customer care je pre vás v práci na prvom mieste budeme sa tešiť na vaše CV.
Aktívna nemčina je pri tejto pozícii podmienkou, angličtina na úrovni B1 (medzinárodný kolektív) rovnako.

Úspešný kandidát/-ka bude:
- zodpovedať za zverené objednávky (od zadania až po dokončenie)
- sledovať požiadavky zákazníkov (čas dodania, spokojnosť zákazníka, ...)
- aktívna komunikácia so servisným tímom spoločnosti
- dojednávanie servisných zásahov priamo s klientom
- objednávanie materiálu

- home office 5x mesačne
- flexibilný pracovný čas (fix medzi 9.00-15.00)
- multisport karta
- športové a relax možnosti priamo na pracovisku
- rôznorodé sociálne, rodinné a extra finančné benefity

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu v SJ a v AJ. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme bližšie v úvodnom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Špecialista zákazníckeho servisu a pod.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné organizačné zručnosti
- ovládanie nemčiny a angličtiny na aktívnej úrovni
- skúsenosti s priamou komunikáciou so zákazníkom
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4099617  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac