Head of Customer Care team

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*e-commerce on point*
Pozíciu Customer Care Lídra obsadzujeme pre nášho klienta, ultimátne úspešnú e-commerce platformu, najväčšiu v CEE.
Hľadáme kandidáta s relevantnou praxou v oblasti zákazníckeho servisu v medzinárodnom prostredí. Očakávame skúsenosti s vedením tímu (10 a viac členného). AJ na aktívnej úrovni je nevyhnutný.
Vítame skúsenosti s budovaním tímu, hiringom, onboardingom a samozrejme preukázateľné výsledky o ktorých si radi vypočujeme viac počas stretnutia.
Tešíme sa na Váš životopis.

- budovanie a vedenie tímu zastrešujúceho zákaznícky servis
- nastavovanie KPIs
- optimalizácia procesov
- zaistenie bezchybného zákazníckeho servisu
- podpora, motivácia a rozvoj tímu

- práca v príjemnej spoločnosti, v priateľskom tíme
- motivujúce finančné ohodnotenie a možnosť karierne rásť
- multisport karta
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovisko v modernom coworkingu

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis, ideálne spolu s motivačným listom. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ ky, ktorí budú najviac spĺňať kritériá stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu a rovnako nášho klienta Vám radi predstavíme počas 1. kola pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Customer care

Počet rokov praxe

5

- predošlá skúsenosť s vedením tímu (10 a viac členného)
- líderská, príjemná, inšpirujúca osobnosť s chuťou rásť a napredovať
- tímovy hráč
- silné organizačné a tím motivujúce zručnosti a schopnosti
- aktívny anglický jazyk

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4096163  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac