Leasing Manager (real estate)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná developerská spoločnosť hľadá do svojho tímu Leasing manažéra. Pracovná ponuka je vhodná pre kandidátov s predchádzajúcimi skúsenosťami z leasingu retailových priestorov s aktívnou angličtinou.

- koordinácia a riadenie zverených leasingových priestorov
- riadenie zmluvných vzťahov a dohliadanie na výkonnosť centra
- marketingové aktivity a budovanie značky
- koordinácia externých dodávateľov
- zodpovednosť za každodennú prevádzku centra, komunikácia s klientami a dodávateľmi
- príprava reportov

- odmeňovací systém
- teambuildingy
- práca vo významnej spoločnosti na "poli" real estate
- významné finančné benefity
- platy navyše

Ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Kontaktovať telefonicky budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú podmienkam stanoveným našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Leasing/ Retail manažér

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- prehľad v komerčných nehnuteľnostiach
- anglický jazyk

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4070070  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac