Špecialista podpory zákazníkov a aktívnou AJ a NJ

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou (ideálne čím skôr)
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Šamorín
Vyžadujeme kombináciu dvoch jazykov. Ak máte aktívnu angličtinu+ nemecký jazyk, radi komunikujete, vybavujete a riešite, koordinujete- táto pozícia by pre Vás mohla byť tá správna. Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú výrobnú spoločnosť, do sales tímu.

Náplň práce:
- udržiavanie zákazníckych vzťahov a komunikácia so zákazníkmi.
- zabezpečovanie kompletnej správy objednávok zákazníkov (zadávanie, kontrola a správa v informačnom systéme)
- spravovať archív zákazníka
- správa zásob (overovanie, zmena dátumu, zmena množstva,...)
- digitalizácia objednávok

- pozícia v príjemnom, energickom tíme
- krásne pracovné prostredie
- 13. plat
- rôzne sociálne benefity

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého radi predstavíme pre osobnom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť SAP-u
- znalosť jazykov (angličtina+ nemčina/francúzština)
- dobré komunikačné schopnosti
- prax na podobnej pozícii
- príjemná osobnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4048782  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac