Projektový manažér (automotive)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka, +13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Projektového manažéra obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť (automotive) v NMnV. Hľadáme kandidáta/ku s praxou na pozícií Projektového manažéra/ Projektového inžiniera. Podmienkou pri pracovnej pozícií je predošlá skúsenosť z automotive prostredia a aktívny nemecký jazyk. Pracovná pozícia nevyžaduje skúsenosť s vedením tímu.

- komplexná starostlivosť o pridelené projekty
- dodržiavanie časových plánov projektov
- znižovanie rizík, kontrola projektu
- riadenie technického a organizačného zabezpečenia projektu
- dohľad nad technickými procesmi
- riadenie vzťahov so zákazníkom

- 13. a 14. plat
- pružná pracovná doba
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritériá stanovené našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Klienta radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ obchodno- ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

automotive - projektový inžinier/ projektový manažér

Počet rokov praxe

3

- aktívna znalosť nemeckého jazyka
- pro zákaznícky prístup, vynikajúce komunikačné zručnosti
- silné organizačné schopnosti
- aspoň 3 ročná skúsenosť s riadením projektu v automotive spoločnosti
- MS Office, SAP
- znalosť procesov v automobilovom priemysle

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4048644  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac