Hlavný účtovník

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacod 2200 eur. Základná mesačná mzda je predmetom vzájomného rozhovoru a samozrejme Vašich doterajších skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho účtovného tímu hľadáme Hlavného účtovníka/ účtovníčku.
Pozícia je vhodná pre skúseného odborníka, ktorý zastreší komplexný chod vznikajúceho oddelenia, finančné transakcie, dane, audity a bude schopným lídrom oddelenia (4)
Nevyhnutnosťou sú predchádzajúce skúsenosti z výrobnej spoločnosti a aktívna práca so SAP FI. Anglický jazyk na aktívnej úrovni (medzinárodné prostredie)

– vedenie účtovania majetku, pracovných ciest, pohľadávok, bankových výpisov…
– zodpovednosť za uzávierky (mesačné, štvrťročné, ročné)
– spracovávanie daňových priznaní, štatistických výkazov v IFRS
– koordinácia IFRS a štatutárneho auditu, prípravu dokladov
– riadenie menšieho tímu účtovníkov

- flexiblný pracovný čas
- príjemné, stabilné pracovné prostredie
- možný HO
- sociálne benefity
- ročné finančné bonusy

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.3.2021 (ostáva ešte 29 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť veľmi radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom so záujmom o túto pozíciu pri telefonickom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie/ účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP FI/CO - základy

Počet rokov praxe

7

- odborník v oblasti s niekoľkoročnými skúsenosťami
- pôsobenie vo výrobnej spoločnosti- podmienkou
- SAP FI- podmienka
- organizačné zručnosti
- dobrý líder- skúsenosť s vedením menšieho tímu
- vedomosti IFRS

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Škorníková
Tel.: +421948216060
E-mail: poslať životopis
ID: 4010379  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac