Administratívny/a pracovník/čka v sklade

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
dohodou
Od 700 EUR/mesiacod 700 EUR/mesiac + 20 % variabilnej zložky platu, po 6 mesiacoch 850 Eur/brutto + 20 % variabilnej zložky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu administratívneho pracovníka obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť v Šamoríne, ktorá pôsobí v oblasti elektro, strojárskej a automotive produkcie. Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á má blízko k administratívnym prácam a dohovorí sa anglicky.

– administratívna práca v sklade
– evidencia dokumentov pre vodičov a skladníkov
– tlač etikiet
– vedenie archívu

- stabilná práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- sociálny program

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
– blízky vzťah k administratívnej práci

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3949149  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac