Servisný technik

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac+ 13. plat, diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nemeckú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskej výroby , hľadáme Servisného technika (inštalácia a uvedenie strojov do prevádzky u klientov spoločnosti, po celom svete).
Ak cestovanie po svete a práca pre výnimočnú, technologicky inú spoločnosť je to čo, chcete a hľadáte, našli ste :)
Klienti spoločnosti sú po celej Európe + svet (Čína, Japonsko, Amerika, Austrália, India, Mexiko a pod. )
Pri tejto pozícii vôbec nezáleží z ktorej časti Slovenska ste, pretože na centrále spoločnosti v Trenčíne budete raz za pol rok.

ČO VÁS ČAKÁ:
– inštalácia výrobných strojov u klienta ( farmaceutické spoločnosti ) a uvedenie strojov do aktívneho chodu na konkrétnej prevádzke
– poskytovanie servisu, technickej podpory ( nastavovanie a prestavovanie strojov ) a odborných prehliadok výrobných zariadení
– profesionálna komunikácia a spolupráca so zákazníkmi v anglickom jazyku
– komunikácia s oddelením vývoja, kvality, výroby a i.

PONÚKAME:
– aktívna práca v teréne, množstvo zaujímavých služobných ciest aj do exotických krajín
– významné finančné bonusy a príspevky, ktoré tvoria po načítaní výraznú zložku výslednej mzdy
– práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti a možnosť neustáleho odborného rastu ( odborné školenia, semináre a kongresy po celom svete ) a i.

- jazykové vzdelávanie
- účasť na technických školeniach, prednáškach
- pružná pracovná doba
- rekreačný poukaz

Ďakujeme Vám veľmi pekne za zaslanie životopisu. Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí vyhovujú stanoveným kritériám spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servisný technik

- dobrá znalosť anglického jazyka
- technické myslenie
- samostatnosť
- ochota cestovať

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3942360  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac