Údržbár areálu

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiac(horná hranica platu reflektuje senioritu kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť sídliacu v Šamoríne. Hľadáme šikovného, zručného kandidáta, ktorý sa komplexne postará o chod a vizuál areálu a budovy. Nehľadáme Facility managera. Pri tejto pozícii nevyžadujeme žiadne vyhlášky a certifikáty, ale predchádzajúcu prax na pozícii strojníka, školníka, údržbára. skúsenosti s adiabatikou vítané.

Náplň práce:
- drobné úpravy v interiéri aj exteriéri podľa potrieb
- starostlivosť o trávnaté plochy
- sezónne práce
- maliarske práce
- rôzne ad hoc práce súvisiace so vzniknutým stavom

- vianočný finančný bonus
- rôzne firemné akcie
- moderné, čisté pracovisko
- iba denná práca

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v SLOVENSKOM jazyku
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- príjemná, komunikatívna osobnosť
- chuť pracovať

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3938664  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac