Lean koordinátor

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 500 EUR/mesiac+13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Piešťany

Pozíciu LEAN koordinátora obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v segmente elektro/ strojárskej výroby (nie automotive produkcia).
Hľadáme analyticky mysliaceho človeka s dobrou orientáciou vo výrobných procesoch, ktorý bude zlepšovať procesy a produktivitu prostredníctvom lean nástrojov (ktoré už ovláda)
Aktívna angličtina je nevyhnutná rovnako ako prax na pozícii v trvaní min. 2 rokov

- zodpovednosť za vedenie a implementáciu projektov Lean a Lean Six Sigma
- zlepšovanie procesov a produktivity
- zaškolenie aplikácie LEAN metód v praxi
- zdieľanie skúseností

- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- práca v novom programe spoločnosti
- rôzne finančné benefity, 13. plat
- pestrý sociálny program
- práca v príjemnom tíme kolegov
- možnosť HO 4x mesačne

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú podmienkam stanovených našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Spoločnosť Vám radi predstavíme pri telefonickom kontakte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

- Six Sigma/ Lean certifikát - znalosť a používanie Lean nástrojov v praxi
- KAIZEN
- analytické myslenie
- komunikatívnosť, tímovosť
- prezentačné zručnosti

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3934836  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac